txtMenu.jpgankieta

Czy podoba Ci się strona internetowa naszej szkoły?

Pokaż wyniki
ankietatxtStatystyki.jpg
  • Odwiedziło nas: 141880 osób
  • Do końca roku: 103 dni
  • Do wakacji: 280 dni
txtNewsletter.jpgtxtEnd.jpg
Logo BIP
http://wolnelektury.pl/
http://www.ore.edu.pl/strona-ore/index.php?option=com_content&view=article&id=249&Itemid=966
https://szkolazklasa20.pl/

O szkole

Jesteś tu: » Aktualności » O szkole

Szkoła położona jest w odległosci 40 km na południowy wschód od Krakowa, na obrzeżach Pogórza Wielickiego, na prawym brzegu Raby. Zlokalizowana jest na zboczu wzniesienia, z którego rozpościera się przepiękny widok na dolinę rzeki i okoliczne miejscowości.

 


 

 

  

 

Szkoła jest niewielka, uczy się w niej zaledwie 75 uczniów w sześciu klasach i 25 przedszkolaków w oddziale "0".

Opiekę pedagogiczną sprawuje 11 nauczycieli. Od klasy pierwszej dzieci uczą się języka angielskiego. Wszyscy uczniowie mogą korzystać z dobrze wyposażonej pracowni komputerowej z dostępem do Internetu, współfinansowanej ze środków UE w ramach SPO RZL 2004-2006.

Szkoła nasza przyjęła profil ekologiczno - prozdrowotny. W związku z tym wyznaczyliśmy sobie do realizacji wiele zadań związanych z ekologią i promowaniem zdrowia. Do zadań tych należą: udział w akcjach ekologicznych: "Sprzątanie Świata", "Święto Ziemi", zbiórka surowców wtórnych, sadzenie drzewek. Organizujemy konkursy, np.: fotografii przyrodniczej, literacki - wiersze o przyrodzie, opowiadania "Moje spotkania z przyrodą", na wystrój klasy "Nasza klasa jest zielona", na najciekawszy kącik ekologiczn.